Nasza strona przez ostatni okres trochę była w uśpieniu. Postaramy się poniżej zamieścić najważniejsze informacje z ostatnich dni w RKSie.

Udany weekend obchodów 100lecia RKS Mirków:
Turniej seniorów w dniu 24.06.2023
Turniej dla rocznika 2010 i młodsi w dniu 25.06.2023

Niestety mecz barażowy o utrzymanie w Klasie A z Orłem Parysów przegraliśmy. Po 90 minutach gry wynik meczu był na korzyść gospodarzy, 3:0. W takim przypadku musieliśmy rozegrać dogrywkę, w której również ulegliśmy 2:1. Co skutkowało spadkiem drużyny seniorskiej do Klasy B.

Klub rozstał się z Trenerem Szymonem Borecki (rezygnacja w maju ze stanowiska Trenera z zaznaczeniem, że trener dokończy sezon 2022/23) i asystentem Dawidem Guzińskim (Wielkie słowa uznania dla Trenera Dawida, pracował w klubie 1,5 roku i swoją pracę wykonywał społecznie). Dziękujemy Trenerom za te 1,5 roku.

RKS Mirków w dniu 30 czerwca informuje, że nowym Trenerem drużyny seniorów został Tomasz Panabażys - były zawodnik drużyny z Mirkowa.

11 lipca zespół seniorów rozpoczął treningi do nowego sezonu. Będzie to nowe rozdanie, w drużynie z poprzedniej kadry zostanie maksymalnie 10 zawodników - https://www.facebook.com/photo?fbid=754990379753195&set=a.199340435318195