MECZ O MISTRZOSTWO B KLASY, WARSZAWA II - KOLEJKA 3

MECZ O MISTRZOSTWO B KLASY, WARSZAWA II - KOLEJKA 3

Już w sobotę 22.08.2020 o godzinie 11:30 RKS 1923 Mirków Konstancin-Jeziorna, podejmie jako gospodarz drużynę ULKS Orzeł Parysów. Mecz odbędzie się na stadionie klubu LKS Jedność Żabieniec, Żabieniec ul. Leśna 20. 

Przypominamy, ze względu na wytyczne z MZPN, odnośnie pandemii. Będziemy mogli wpuścić na obiekt maksymalnie 110 osób. Przy wejściu na trybunę będzie trzeba podpisać oświadczenie. Prosimy o czytelne wypełnianie dokumentów i wcześniejsze przyjście na stadion. 

Prosimy również zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa odnośnie meczu: 

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA DLA UCZESTNIKÓW MECZU

RKS „1923 Mirków” Konstancin-Jeziorna – ULKS Orzeł Parysów

§1

Niniejsze zasady został opracowane w celu zapewnienia jak najwyższych standardów bezpieczeństwa w związku z organizowanym wydarzeniem. Ich przestrzeganie jest obowiązkiem każdej osoby zaangażowanej w organizację wydarzenia i biorącej w nim udział – jest to bezwzględnie ważne ze względu na ochronę zdrowia zespołu, personelu i uczestników.

§2 Informacje wstępne

  1. Obsługa przy wejściu na teren obiektu, gdzie organizowany jest mecz RKS „1923 Mirków” Konstancin-Jeziorna – ULKS Orzeł Parysów weryfikuje oświadczenia uczestników dotyczące bezpieczeństwa podczas trwającej epidemii COVID-19. Za osobę niepełnoletnią oświadczenie wypełnia rodzic/opiekun prawny. Nie ma możliwości udziału w meczu RKS „1923 Mirków” Konstancin-Jeziorna – ULKS Orzeł Parysów bez podpisanego oświadczenia.
  2. Uczestnik wykazujący zewnętrzne objawy choroby (kaszel, katar, złe samopoczucie, podwyższona temperatura ciała) nie może on zostać dopuszczony i uczestniczyć w wydarzeniu.

§3 Ogólne zasady higieny

1. Fizyczny udział w wydarzeniu mogą brać tylko i wyłącznie osoby zdrowe, bez objawów chorobowych.

2. Jeżeli w domu przebywa osoba na kwarantannie lub objęta izolacją, nie wolno brać fizycznego udziału w przygotowaniach do wydarzenia oraz w wydarzeniu.

3. Każdą niepokojącą sytuację, w tym nagłe złe samopoczucie należy niezwłocznie zgłaszać pracownikom Organizatora, jest to bardzo ważne ze względu na konieczność zapewnienia właściwej ochrony pozostałych uczestników wydarzenia.

4. Podczas pracy i w trakcie wydarzenia obowiązuje dystans społeczny (min. 2 metry) i zasada ograniczania zbędnych kontaktów (podawanie rąk, przytulanie, całowanie na przywitanie, przybijanie „piątek”).

5. W trakcie wydarzenia obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Nakaz nie obowiązuje na obszarze znajdującym się na świeżym powietrzu.

6. Jeżeli w ciągu 14 dni od zakończenia wydarzenia zostanie u uczestnika stwierdzony COVID-19, niezwłocznie powinien zawiadomić Organizatora, aby mógł podjąć niezbędne działania w celu ograniczenia ryzyka rozprzestrzeniania się choroby.

§4 Wymagania dotyczące obiektu

  1. Organizator wydarzenia w obiekcie typu otwartego i półotwartego przestrzega:
  • odpowiedniej bezpiecznej liczby osób uczestniczących w wydarzeniach sportowych, korzystających z obiektu sportowego lub sprzętu sportowego,
  • dezynfekuje szatnie i węzły sanitarne,
  • zapewnia osobom uczestniczącym w wydarzeniu sportowym lub korzystającym z obiektu sportowego lub sprzętu sportowego środki do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego.
  1. Osoby uczestniczące w wydarzeniu sportowym oraz korzystające z obiektu sportowego lub sprzętu sportowego są obowiązane do dezynfekcji rąk, wchodząc i opuszczając obiekt lub odbywające się tam wydarzenie sportowe.

§ 6 Zapisy końcowe

  1. Dane osobowe dotyczące zdrowia uczestników będą przetwarzane w celu umożliwienia organizacji wydarzenia oraz ochrony przed poważnymi zagrożeniami zdrowotnymi na podstawie ustaw
    i rozporządzeń dotyczących epidemii COVID-19, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. c, f oraz art. 9 ust. 2 lit. i RODO
  2. Przekazane dane o stanie zdrowia będą przetwarzane przez okres jednego miesiąca po zakończeniu wydarzenia lub w przypadku wystąpienia zakażenia koronawirusem do czasu zakończenia postępowań administracyjnych i cywilnych prowadzonych przez Stację Sanitarno-Epidemiologiczną, organy administracji lub sądy.
  3. Organizator, w przypadku wątpliwości związanej z stanem epidemii, może zwrócić się do właściwej powiatowej stacji sanitarno-epidemiologicznej w celu konsultacji lub uzyskania porady, co może wiązać się z koniecznością udostępnieniem danych osobowych na polecenie stacji sanitarno-epidemiologicznej.
  4. We wszystkich kwestiach nieuwzględnionych w powyższych wytycznych obowiązują ustalenia Rady Ministrów, tj. Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 roku oraz dnia 12 czerwca 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U z 2020 r poz. 964 oraz poz. 1031)

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości