Przegrywamy czwartkowe starcie

Czwartkowy pojedynek z zespołem SEMPa Ursynów nie był udany dla Robotniczych. Odnosimy wysoką porażkę 6:2, mecz nie rozpoczął się dla nas idealnie. Po 10 minutach gry przegrywaliśmy już 2:0. Przeciwnicy dość szybko ustawili sobie mecz i w 20 minucie podwyższyli prowadzenie do 3 bramek. W 28 minucie nadzieję dla kibiców RKSu na lepszy wynik dał gol Kacpra Ciesielskiego. Po bramce gra RKSu znacznie się poprawiła, aż do straty bramki w 43 min. na 4:1 dla drużyny z Warszawy. Przed przerwą drużyna gospodarzy zdobyła bramkę na 5:1. W drugiej połowie zawodnik SEMPa został napomniany drugim żółtym kartonikiem, co skutkowało grą zespołu z Ursynowa w osłabieniu. Drugie 45 minut zakończyło się remisem 1:1 bramkę dla niebiesko-biało-czarnych zdobył Patryk Bogdan.